• Nativní kolagen DNA
    Nativní kolagen DNA

Colway Nativní Kolagen DNA Colway

Výrobek je tepelně stálý a proto je vhodnější pro zasílání v letních měsících. Jedná se o Nativní Kolagen obohacený o aktivní látky podporující a aktivující přirozené procesy tvorby pojivové tkáně. Intenzivně stimuluje buňky ke správné funkci. Organizmus má schopnost opravovat své nukleové kyseliny.

  • Cena:1 890,00 CZK
  • Dostupnost: do 7 dní (9 ks)
Množství:

Colway Nativní Kolagen DNA Colway

NATIVNÍ KOLAGEN DNA – SUPER KOSMETICKÝ PŘÍPRAVEK

Nativní Kolagen DNA v sobě spojuje přírodu s nejnovějšími poznatky biochemického inženýrství. Oprava DNA a její ochrana je nejdůležitějším prvkem při udržování zdravé pokožky. Jedná se o Nativní Kolagen obohacený o aktivní látky podporující a aktivující přirozené procesy tvorby pojivové tkáně. Intenzivně stimuluje buňky ke správné funkci. Organizmus má schopnost opravovat své nukleové kyseliny. Tento mechanismus je však narušován, degradován a podrobován oxidačnímu stresu.

Depreciace kůže začíná ze dvou důvodů:

– špatné hydratace a promazávání zvenčí, což způsobuje úbytek mezibuněčného cementu kůže – mikrotrhliny lipidového pláště, skrze které uniká epidermální voda
– působením volných kyslíkových radikálů. Ty způsobují poškození buněk, poškození DNA a RNA. Buňky odumírají rychleji a předávají chybné informace dalším buňkám.

Ani použití těch nejlepších aktivních látek nestačí, aby správně působily přirozené mechanismy kůže na buněčné úrovni. Reparace DNA a její ochrana je nejdůležitějším prvkem v boji o udržení zdravého vzhledu pokožky. Tělo má schopnost opravovat své nukleové kyseliny, ale tyto mechanismy jsou narušovány, degradovány a neustále vystaveny oxidačnímu stresu. Bez výroby a udržení přiměřeného množství zdravých buněk se nevytvoří dostatečné množství kolagenu, elastinu, kyseliny hyaluronové, fibronektinu a dalších "cihliček" naší pokožky.

Kolagen DNA si klade za cíl nejen zajištění správných procesů, ale zintenzivnění, zesílení jejich aktivity a povzbuzení příslušných buněk k plánovaným aktivitám.

Nativní Kolagen DNA:

 

  • chrání buňky a jejich DNA před reaktivními formami kyslíku, stárnutím vlivem světla (photoaging), UVA zářením
  • zvyšuje syntézu kolagenu a jiných stavebních prvků kůže
  • aktivuje buňky k obnově
  • rozšiřuje periferní cévy, zlepšuje krevní oběh
  • zlepšuje metabolismus lipidů a reguluje hladinu cholesterolu
  • zlepšuje syntézu ATP

Aktivní látky

Nukleové kyseliny DNA+RNA (nativní) / výtažek z mlíčí lososa
Spouštějí replikaci struktury kůže, aktivují buňky, mají silné antioxidační účinky chránící je před reaktivními formami kyslíku. Kyseliny DNA a RNA působí jako filtr pro toxiny a chrání tak buněčný systém. DNA a RNA rozšiřují periferní cévy, zvyšují jejich propustnost a tím lépe okysličují buňky, a také zlepšují metabolismus lipidů.

Získávají se z veškerých jiných látek a nečistot unikátní patentovanou technologií čištění nukleových kyselin, přičemž obsah kyseliny deoxyribonukleové (DNA) bohaté na protaminy a histony dosahuje úrovně 70%.

KINETIN
růstový hormon. Stimuluje opravné procesy DNA, chrání před UV zářením a volnými radikály a zároveň snižuje nadměrnou pigmentaci. Aktivuje fibroblasty a stimuluje tvorbu kolagenu.

Je to jediná látka, která spojuje člověka s rostlinami. Je to růstový hormon, který se vyskytuje v lidském genetickém kódu. Jeho chemická struktura je podobná DNA a díky tomu stimuluje jeho reparační mechanismy. To způsobuje, že kinetin přispívá k prodlužování životnosti buněk, pomáhá vyhlazovat kůži, zlepšit její tón, redukovat povrchové vrásky. Nemá vedlejší účinky, ani nezpůsobuje podráždění kůže.

SOD – Superoxid dismutáza
jedná se o exkluzívní složku kosmetických přípravků, enzym stojící v první obranné linii chránící náš organismus před volnými radikály a zároveň jeden z nejsilnějších antioxidantů vyskytujících se v přírodě. Chrání náš organismus před oxidačním stresem, který způsobuje masivní poškozování buněk a všeobecnou degradaci tkání.

Reakce radikálů s DNA, proteiny a lipidy, a zejména hromadění poškozených biopolymerů způsobuje začátek degenerativních procesů, které v důsledku mohou vést k rozvoji mnoha onemocnění a stárnutí organizmu. V některých situacích může hladina ROS překotně stoupnout, což může vést k trvalému poškození struktur v buňkách. Tento jev se nazývá oxidační stres. Buňky se proti němu brání tím, že zvyšují expresi takových enzymů, jako je superoxid dismutáza, kataláza a peroxidáza.

Bohužel práce mitochondrií není dokonalá. Jsou to právě naše energetické továrny, které přeměňují kyslík na chemickou energii ATP – adenosintrifosfát – a vznikají tak vedlejší produkty, kterými jsou právě kyslíkové volné radikály. Dismutáza pomáhá chránit mitochondrie před sebezničením. Jedná se o velmi důležitou roli při udržování zdravého a dobrého vzhledu. Chrání však nejen pokožku - působí i na buňky celého organizmu.

Měděný peptid GHK-Cu ((hodně)modrý peptid)
přirozeně se vyskytující peptid, složený z částečky mědi a aminokyselin glycinu, L-histidinu a L-lysinu. Stimuluje fungování kmenových buněk, zvyšuje tvorbu kolagenu v kůži, zabraňuje foto-stárnutí, zlepšuje pružnost a vyrovnává odstíny pleti. Pomáhá redukovat vrásky, zvyšuje hustotu a tloušťku kůže.

Současné výzkumy naznačují, že je schopen modulovat expresi velkého množství našich genů zodpovědných za zvrácení degenerativních procesů probíhajících v naší kůži

 

Extrakt z PLACENTY
jeden z nejaktivnějších regenerujících činitelů. Bohatý na mnoho živin a regulujících látek, jako jsou cytokiny, hormony, bioaktivní peptidy, enzymy, růstové faktory, vitamíny a minerály. Zlepšuje metabolismus tkání, regeneruje unavenou, stárnoucí kůži. Má silné hydratační a protizánětlivé účinky.

Způsob použití

Nanášíme na očištěnou a ještě vlhkou kůži. Nejlepší absorpce biologicky aktivních kolagenových peptidů dosáhneme jemným vklepáváním gelu. Doporučujeme používat kolagen na obličej, krk a dekolt 2 krát denně, každý den. Efekt napnuté kůže můžeme pocítit již po několika minutách.: Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na rybí bílkovinu (0,02% populace). Je určen pro vnější použití.

Objem: 50 ml

Nový blok
Ceník poštovného

Česká pošta - Balík do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku      145,- Kč

Při nákupu nad 1500,- Kč  je Balík do ruky při platbě převodem zdarma!

Při nákupu nad 2000,- Kč  je Balík do ruky při jakékoliv volbě platby zdarma!

-------------------------------------

Česká pošta - Balík na poštu.

Platba předem na účet - cena balíku 89,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku      125,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je Balík na poštu při platbě převodem zdarma!

Při nákupu nad 1500,- Kč je Balík na poštu při jakékoliv volbě platby zdarma!

--------------------------------------

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 90,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku       125,- Kč

Při nákupu od 1000,- Kč je zasilkovna.cz při platbě převodem zdarma!

Při nákupu od 1500,- Kč je zasilkovna.cz při jakékoliv volbě platby zdarma!

-------------------------------------

Zasilky přes zasilkovna.SK.

Platba na dobírku  -  cena balíku  124,- Kč

Při nákupu od 2000,- Kč je zasilkovna.SK zdarma!